• Honkbal Heren 3

  • Technische staf

    NaamRolFunctie
    Dreijer, MoniqueOverige stafTeammanager
    Scholtes-Koot, PetraTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Opmerkingen
    Woensdag 19:30-21:00 Hoofdveld Samen met Heren 2
  • Team indeling

    NaamFoto
    Coppens, Nathan
    Dijkema de Grooth, Leon
    Dreijer, Rick
    Hetem, Timo
    Hollander, Lloyd
    Hollander, Njord
    Lubbers, Matthijs
    Poeteren, Rico van
    Smink, Elroy
    Smink, Matthew
  • Competitie programma

    Geen informatie

  • Poulestanden H3 (Honkbal Senioren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Thamen H11816022069011632
    2The Herons H11815032101169430
    3Bears H11812062231665724
    4Vennep Flyers H11811071341043022
    5Onze Gezellen H218909170167318
    6TIW-Survivors H1187011177193-1614
    7RCH-Pinguins H3186012143195-5212
    8DVH H1186012165222-5712
    9Kinheim H3185013155205-508
    10Flying Petrels H1183015117242-1256
  • Uitslagen

    Geen informatie