• Honkbal Heren 3

  • Technische staf

    NaamRolFunctie
    Dreijer, MoniqueOverige stafTeammanager
    Scholtes-Koot, PetraTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Opmerkingen
    Woensdag 19:30-21:00 Hoofdveld Samen met Heren 2
  • Team indeling

    NaamFoto
    Coppens, Nathan
    Dijkema de Grooth, Leon
    Dreijer, Rick
    Hetem, Timo
    Hollander, Lloyd
    Hollander, Njord
    Lubbers, Matthijs
    Poeteren, Rico van
    Smink, Elroy
    Smink, Matthew
  • Competitie programma

    DatumWedstrijdDetails
    31 okt. 19:30Kinheim H3 - Herons H1
  • Poulestanden H3 (Honkbal Senioren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Thamen H1151302164778726
    2The Herons H11512031711036824
    3Bears H11611052001534722
    4Vennep Flyers H1171106134944022
    5Onze Gezellen H2169071671472018
    6DVH H1166010149186-3712
    7RCH-Pinguins H3176011139173-3412
    8TIW-Survivors H1165011150178-2810
    9Kinheim H3175012154194-408
    10Flying Petrels H1173014106229-1236
  • Uitslagen

    Geen informatie