• Honkbal Pupillen 1

  • Technische staf

    NaamRolFunctie
    Genderen, Sander vanTechnische stafCoach
    Jager, DikeTechnische stafTeammanager
    Liemt, Jurre vanTechnische stafTeammanager
    Scholtes-Koot, PetraTechnische stafTeammanager
    Smith, GeraldTechnische stafCoach
    Wetering, Jan Willem v/dTechnische stafAssistent-Coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Opmerkingen
    Dinsdag 16:30-17:50 Softbalveld
    Dinsdag 17:55-18:25 Hoofdveld PC training - samen met Aspiranten 2
    Donderdag 18:15-19:45 Softbalveld
  • Team indeling

    NaamFoto
    Beest, Ruben ter
    Dijk, Jeroen van
    Eskes, Bodie
    Genderen, Moos van
    Liemt, Jurre van
    Plokker, Wiek
    Smith, Billy
    Stolk, Dean Luca
    Zwan, Mats v/d
  • Competitie programma

    DatumWedstrijdDetails
    2 sep. 10:30Storks PH1 - Kinheim PH1
    9 sep. 15:00Wassenaar/ABF PH1 - Kinheim PH1
    16 sep. 10:30Thamen PH1 - Kinheim PH1
    24 sep. 15:30Kinheim PH1 - Storks PH1
    1 okt. 10:00Kinheim PH1 - Wassenaar/ABF PH1
  • Poulestanden PH1 (Honkbal Pupillen Wedstrijdsport 2e deel)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Kinheim PH1110072
    2Storks PH1000000
    3Wassenaar/ABF PH1000000
    4Thamen PH11001-70

    Poulestanden PH1 (Honkbal Pupillen Wedstrijdsport 1e deel)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Kinheim PH11010007920
    2Thamen PH2108026816
    3Hoofddorp Pioniers PH296034512
    4Amsterdam Pirates PH295043010
    5OVVO PH110208-844
    6TIW-Survivors PH210208-644
    7Quick Amsterdam PH110109-742
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatieUitslagDetails
    16-07-2017Kinheim PH1 - Thamen PH1Pim Mulierstadion12 - 5