• Softbal Dames 1

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Opmerkingen
    Dinsdag 19:45-21:00 Softbalveld
  • Competitie programma

    WedstrijddatumWedstrijdDetails
    20 aug.Kinheim DS1 - Olympia Haarlem DS3
    27 aug.The Herons DS2 - Kinheim DS1
    3 sep.Kinheim DS1 - Quick Amsterdam DS2
    10 sep.H.S.V. The Flags DS1 - Kinheim DS1
    17 sep.Kinheim DS1 - DVH DS2
    24 sep.Double Stars Heiloo DS1 - Kinheim DS1
    1 okt.Kinheim DS1 - RCH-Pinguins DS3
    4 okt.DSS DS4 - Kinheim DS1
  • Poulestanden Kinheim DS1 (SSDWB1 Fastpitch Softbal Senioren Dames)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1DSS DS43300106
    2RCH-Pinguins DS34301276
    3H.S.V. The Flags DS12200244
    4Spaarnwoude DS13201154
    5Kinheim DS13201134
    6Olympia Haarlem DS3211033
    7The Herons DS2210172
    8DVH DS23102-102
    9Double Stars Heiloo DS12011-21
    10RCH-Pinguins DS22002-90
    11Quick Amsterdam DS23003-380
    12H.S.V. The Flags DS23003-400
  • Technische staf

    Geen informatie

  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    13-07-2021H.S.V. The Flags DS2 - Kinheim DS11 - 15
    16-07-2021RCH-Pinguins DS2 - Kinheim DS17 - 15
  • Team indeling

    NaamFoto
    Cremer, Wendy
    Hendriks, Liesbeth
    Jager, Merel
    Jonkhoff, Lucia
    Lodder, Nancy
    Oostdijk, Jacqueline
    Rijnen, Reini van
    Rooyen, Femke van
    Starre, Hannah v/d
    Steenmeijer, Mirthe

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.