• Softbal Dames 1

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Opmerkingen
    Dinsdag 19:45-21:00 Softbalveld
  • Competitie programma

    WedstrijddatumWedstrijdDetails
    14 aug.Kinheim DS1 - RCH-Pinguins DS1
    20 aug.RCH-Pinguins DS2 - Kinheim DS1
    28 aug.Kinheim DS1 - Quick Amsterdam DS2
    7 sep.Olympia Haarlem DS3 - Kinheim DS1
    18 sep.Kinheim DS1 - Double Stars Heiloo DS1
    2 okt.Kinheim DS1 - H.S.V. The Flags DS2
    6 okt.Spaarnwoude DS1 - Kinheim DS1
    14 okt.DSS DS4 - Kinheim DS1
  • Poulestanden Kinheim DS1 (SSDWB1 Fastpitch Softbal Senioren Dames)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1H.S.V. The Flags DS12200194
    2Olympia Haarlem DS3110032
    3RCH-Pinguins DS2110012
    4Spaarnwoude DS1210182
    5DSS DS4101001
    6Kinheim DS12011-71
    7H.S.V. The Flags DS2000000
    8RCH-Pinguins DS11001-10
    9Double Stars Heiloo DS11001-110
    10Quick Amsterdam DS21001-120
  • Technische staf

    NaamRolFunctie
    Jager, MerelTechnische stafCoach
    Jonkhoff, LuciaTechnische stafCoach
    Scholtes-Koot, PetraOverige stafTeammanager
    Starre, Hannah v/dTechnische stafCoach
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    07-08-2020H.S.V. The Flags DS1 - Kinheim DS119 - 12
  • Team indeling

    NaamFoto
    Cremer, Wendy
    Hendriks, Liesbeth
    Jager, Merel
    Jonkhoff, Lucia
    Lub, Sylvie
    Oostdijk, Jacqueline
    Rijnen, Reini van
    Rooyen, Femke van
    Ruijterman, Gonda
    Starre, Hannah v/d