• Softbal Dames 2

  • Kinheim DS2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Opmerkingen
    Maandag 19:30-21:00 Softbalveld teamtraining
  • Competitie programma

    DatumWedstrijdDetails
    19 apr. 20:00Amsterdam Pirates DS3 - Kinheim DS2
    8 mei. 20:00DVH DS2 - Kinheim DS2
    17 mei. 20:00Kinheim DS2 - Vennep Flyers DS1
    24 mei. 20:00Kinheim DS2 - Sparks Haarlem DS3
    29 mei. 20:00DSS DS1 - Kinheim DS2
    7 jun. 20:00Kinheim DS2 - RCH-Pinguins DS1
    14 jun. 20:30Onze Gezellen DS4 - Kinheim DS2
    21 jun. 20:00Kinheim DS2 - Alcmaria Victrix DS1
    27 jun. 20:00Vennep Flyers DS1 - Kinheim DS2
    5 jul. 20:00Kinheim DS2 - Amsterdam Pirates DS3
    9 jul. 19:30Alcmaria Victrix DS1 - Kinheim DS2
    15 jul. 19:30Odiz Frogs DS1 - Kinheim DS2
    30 aug. 20:00Kinheim DS2 - Odiz Frogs DS1
    6 sep. 20:00Kinheim DS2 - DVH DS2
    9 sep. 20:00Sparks Haarlem DS3 - Kinheim DS2
    20 sep. 20:00Kinheim DS2 - DSS DS1
    24 sep. 20:00RCH-Pinguins DS1 - Kinheim DS2
    4 okt. 20:00Kinheim DS2 - Onze Gezellen DS4
  • Poulestanden Kinheim DS2 ( 3e klasse Poule D doordeweeks )

    PositieTeamGWTLRunsaldoPT
    1DVH DS21100122
    2DSS DS1110072
    3Odiz Frogs DS1110012
    4Alcmaria Victrix DS1210152
    5Kinheim DS2000000
    6Onze Gezellen DS4000000
    7Vennep Flyers DS1000000
    8Amsterdam Pirates DS31001-60
    9Sparks Haarlem DS31001-70
    10RCH-Pinguins DS11001-120
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamFoto
    Bakker, Natalie
    Broek, Laura van den
    Eijk, Nancy Van
    Groot, Nova de
    Lodder, Nancy
    Steen, Dewi van der

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groot, Ruben deTechnische stafCoach