• DRIEmteam Honkbal Heren 3

  • Kinheim H3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Opmerkingen
    Woensdag 19:45-21:30 Stadion
  • Programma

  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Zwijndrecht H11614021809628
    2Neptunus H316100613710720
    3RCH-Pinguins H21690716615018
    4Kinheim H31380514310316
    5Amsterdam Capitals H1156188713713
    6Braves H11460811211412
    7Onze Gezellen H21560910613212
    8BSC Almere H114419851219
    9Amsterdam Pirates H31530121291856
  • Uitslagen