• DRIEmteam Honkbal Heren 3

  • Kinheim H3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Opmerkingen
    Woensdag 19:45-21:30 Stadion
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Zwijndrecht H11614021809628
    2Kinheim H316100617612520
    3Neptunus H316100613710720
    4RCH-Pinguins H21690716615018
    5Braves H11680813512616
    6Amsterdam Capitals H1166199314813
    7Onze Gezellen H21560910613212
    8BSC Almere H1154110921359
    9Amsterdam Pirates H31630131331996
  • Uitslagen

    Geen informatie