• Honkbal Heren 3

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Opmerkingen
    Woensdag 19:30-21:00 Hoofdveld
  • Competitie programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Kinheim H3 (HSWB1 Honkbal Senioren Wedstrijdsport Regulier)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kinheim H318150323810113730
    2Bears H118150321610810830
    3TIW-Survivors H11811071571223522
    4Quick Amsterdam H11810081651521320
    5DVH H1181008187180720
    6Flying Petrels H1189092021683418
    7Double Stars Heiloo H1187011137187-5014
    8Onze Gezellen H2186012132188-5612
    9RCH-Pinguins H3185013122220-9810
    10OVVO H2182016106236-1304

    Poulestanden Kinheim H3 (HSWB3 Honkbal Senioren Wedstrijdsport Promotie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kinheim H31100131212
    2Bears H110011213-10
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Balk, Jörgen
    Beumer, Marco
    Cashoek, Mark
    Cremer, René
    Driel Krol, Bas van
    Dusschoten, Mathijs van
    Hulshoff, Jasper
    Jager, Toine
    Jelsma, Wilfred
    Kloeth, Vincent
    Lindeman, Erik
    Longhurst, Robin
    Lub, Michel
    Meijer, Tim
    Mulder, Renso
    Oosterhof, Willem
    Tonnon, Thijs
    Veldt, Jimmy van der
  • Technische staf

    NaamRolFoto
    Scholtes-Koot, PetraTechnische staf