• Honkbal Junioren 2

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Opmerkingen
    Dinsdag 18:00-19:30 Hoofdveld
    Woensdag ntb Pitcher-Catcher training
  • Competitie programma

    DatumWedstrijdDetails
    19 sep. 13:30Kinheim JH2 - OVVO JH1
    26 sep. 14:00Odiz Frogs JH1 - Kinheim JH2
    3 okt. 09:30Kinheim JH2 - The Herons JH2
    10 okt. 09:30Hoofddorp Pioniers JH3 - Kinheim JH2
    31 okt. 09:30Kinheim JH2 - H.S.V. The Flags JH1
    31 okt. 13:00Kinheim JH2 - DSS JH2
  • Poulestanden Kinheim JH2 (HJWB1 Honkbal Junioren)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Vennep Flyers JH166006212
    2H.S.V. The Flags JH15401268
    3Kinheim JH2430196
    4The Herons JH2520384
    5OVVO JH12110153
    6Hoofddorp Pioniers JH35104-62
    7Odiz Frogs JH14013-341
    8DSS JH21001-70
    9Quick Amsterdam JH14004-730
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatieUitslagDetails
    08-09-2021DSS JH2 - Kinheim JH2Pim Muliersportpark6 - 13
    11-09-2021Vennep Flyers JH1 - Kinheim JH2Sportcomplex Oosterdreef12 - 3
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bodeman, JordiTeamspeler
    Geijn, Twan van deTeamspeler
    Hoften, Jonah vanTeamspeler
    Kock, Lyam deTeamspeler
    Luit, JordyTeamspeler
    Pas, NoahTeamspeler
    Pas, SemTeamspeler
    Wester, LarsTeamspeler
    Zeeuw, TomTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Technische staf

    NaamFoto
    Scholtes-Koot, Petra
    Wetering, Jan Willem v/d