• Softbal U21 - 2

  • Kinheim SB U21-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Competitie programma

    DatumWedstrijdDetails
    20 apr. 13:00Jeka SB U21-1 - Kinheim SB U21-1
    20 apr. 14:50Jeka SB U21-1 - Kinheim SB U21-1
    27 apr. 15:00Kinheim SB U21-1 - Grizzlies SB U21-1
    27 apr. 16:50Kinheim SB U21-1 - Grizzlies SB U21-1
    11 mei. 12:00Flying Pioniers SB U21-1 - Kinheim SB U21-1
    11 mei. 13:50Flying Pioniers SB U21-1 - Kinheim SB U21-1
    25 mei. 15:00Kinheim SB U21-1 - Zuidvogels SB U21-1
    25 mei. 16:50Kinheim SB U21-1 - Zuidvogels SB U21-1
    1 jun. 14:00Nieuwegein Diamonds SB U21-1 - Kinheim SB U21-1
    1 jun. 15:50Nieuwegein Diamonds SB U21-1 - Kinheim SB U21-1
    8 jun. 15:00Kinheim SB U21-1 - Olympia Haarlem SB U21-1
    8 jun. 16:50Kinheim SB U21-1 - Olympia Haarlem SB U21-1
    15 jun. 13:00Gryphons SB U21-1 - Kinheim SB U21-1
    15 jun. 14:50Gryphons SB U21-1 - Kinheim SB U21-1
    22 jun. 15:00Kinheim SB U21-1 - The Herons SB U21-1
    22 jun. 16:50Kinheim SB U21-1 - The Herons SB U21-1
    29 jun. 12:00Stardinals SB U21-1 - Kinheim SB U21-1
    29 jun. 13:50Stardinals SB U21-1 - Kinheim SB U21-1
    6 jul. 15:00Kinheim SB U21-1 - Amsterdam Pirates SB U21-1
    6 jul. 16:50Kinheim SB U21-1 - Amsterdam Pirates SB U21-1
  • Poulestanden Kinheim SB U21-1 ( 1e klasse Poule A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Grizzlies SB U21-12200407334
    2The Herons SB U21-12200261254
    3Nieuwegein Diamonds SB U21-122002211114
    4Gryphons SB U21-121107613
    5Jeka SB U21-121019812
    6Amsterdam Pirates SB U21-1210189-12
    7Zuidvogels SB U21-1201167-11
    8Kinheim SB U21-100000000
    9Olympia Haarlem SB U21-120021122-110
    10Flying Pioniers SB U21-12002126-250
    11Stardinals SB U21-12002740-330
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    14-04-2024Kinheim SB U21-2 - Onze Gezellen SB U21-14 - 19
  • Poulestand

    PositieTeamGWTLRunsaldoPT
    1Cromtigers SB U21-11100172
    2Onze Gezellen SB U21-11100152
    3The Herons SB U21-2110082
    4UVV SB U21-1000000
    5Flying Petrels SB U21-11001-80
    6Kinheim SB U21-21001-150
    7Zuidvogels SB U21-21001-170
  • Team indeling

    NaamFoto
    Bakker, Liesa
    Beest, Louise ter
    Cremer, Maddy
    Guit, Mare
    Korstjens, Fien
    Kuhlmann, Bente
    Mulder, Veerle
    Oijen, Summer van
    Presburg, Amber
    Stekelenburg, Emmy van
  • Technische staf

    NaamRolFunctie
    Berkel, Sharon vanTechnische stafCoach