• Softbal U21 - 2

  • Kinheim SB U21-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Competitie programma

    DatumWedstrijdDetails
    25 mei 15:00Kinheim SB U21-1 - Zuidvogels-Quick Ravens U21-1
    25 mei 16:50Kinheim SB U21-1 - Zuidvogels-Quick Ravens U21-1
    1 jun. 14:00Nieuwegein Diamonds SB U21-1 - Kinheim SB U21-1
    1 jun. 15:50Nieuwegein Diamonds SB U21-1 - Kinheim SB U21-1
    8 jun. 15:00Kinheim SB U21-1 - Olympia Haarlem SB U21-1
    8 jun. 16:50Kinheim SB U21-1 - Olympia Haarlem SB U21-1
    15 jun. 13:00Gryphons SB U21-1 - Kinheim SB U21-1
    15 jun. 14:50Gryphons SB U21-1 - Kinheim SB U21-1
    22 jun. 15:00Kinheim SB U21-1 - The Herons SB U21-1
    22 jun. 16:50Kinheim SB U21-1 - The Herons SB U21-1
    23 jun. 15:00Kinheim SB U21-1 - Amsterdam Pirates SB U21-1
    23 jun. 16:50Kinheim SB U21-1 - Amsterdam Pirates SB U21-1
    29 jun. 12:00Stardinals SB U21-1 - Kinheim SB U21-1
    29 jun. 13:50Stardinals SB U21-1 - Kinheim SB U21-1
  • Poulestanden Kinheim SB U21-1 ( 1e klasse Poule A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuwegein Diamonds SB U21-1852190325812
    2Amsterdam Pirates SB U21-1851264352911
    3Kinheim SB U21-1642086335310
    4The Herons SB U21-163214931188
    5Jeka SB U21-163125938217
    6Flying Pioniers SB U21-182246274-126
    7Gryphons SB U21-142111124-135
    8Grizzlies SB U21-1820660104-444
    9Zuidvogels-Quick Ravens U21-141121721-43
    10Olympia Haarlem SB U21-141032731-42
    11Stardinals SB U21-1600616118-1020
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    12-05-2024Zuidvogels-Ravens U21-2 - Kinheim SB U21-212 - 10
    13-05-2024Kinheim SB U21-2 - The Herons SB U21-25 - 14
  • Poulestand

    PositieTeamGWTLRunsaldoPT
    1Onze Gezellen SB U21-13300246
    2The Herons SB U21-24301256
    3Cromtigers SB U21-13201124
    4Zuidvogels-Ravens U21-22101-152
    5Flying Petrels SB U21-11001-80
    6UVV SB U21-12002-120
    7Kinheim SB U21-23003-260
  • Team indeling

    NaamFoto
    Bakker, Liesa
    Beest, Louise ter
    Cremer, Maddy
    Guit, Mare
    Korstjens, Fien
    Kuhlmann, Bente
    Mulder, Veerle
    Oijen, Summer van
    Presburg, Amber
    Stekelenburg, Emmy van
  • Technische staf

    NaamRolFunctie
    Berkel, Sharon vanTechnische stafCoach