• Kinheim H4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Opmerkingen
    Woensdag 18:45-20:15 Hoofdveld
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 apr. 14:00Kinheim H4 - Quick Amsterdam H1Pim Mulierstadion
    12 mei. 14:00Kinheim H4 - RCH-Pinguins H3Pim Mulierstadion
  • Poulestanden Kinheim H4 (4e Klasse Poule B)

    PositieTeamGWTLRunsaldoPT
    1The Herons H11100122
    2Quick Amsterdam H1110062
    3Urbanus H1110052
    4Onze Gezellen H2110012
    5RCH-Pinguins H3000000
    6Amsterdam Capitals H11001-10
    7Kinheim H41001-50
    8Odiz Frogs H11001-60
    9DSS H31001-120
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.Urbanus H1 - Kinheim H417 - 12
  • Team indeling

    NaamFoto
    Afman, Ot
    Fokker, Bram
    Groot, Thijs de
    Hogervorst, Rens
    Klijn, Ids
    Kraats, Bram v/d
    Krijnen, Oscar
    Liemt, Jurre van
    Pas, Sem
    Ram, Jaime
    Remans, Oliver
    Stolk, Dean

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamFoto
    Fokker, Sander

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.