• Oefenprogramma 2019 honk- en softbal

    12 mrt 2019
  • Het oefenprogramma voor zowel honkbal als softbal is bekend.
    Zie hieronder voor het overzicht van de oefenwedstrijden.

     

    Oefenprogramma 2019

         
             
    Zaterdag 16 maart 2019      
    10.00 - 16.00 uur Trainingsdag Heren 1      
    12.00 Pupillen 2 SB - Onze Gezellen  
             
    Zondag 17 maart 2019      
    14.00 Heren 1 - Onze Gezellen  
    15.00 Thamen - Heren 2  
    14.30 A'dam North Stars - Heren 3  
    10.00 Junioren 1 HB - Junioren 2 HB  
    12.00 Aspiranten 1 HB - Aspiranten 2 HB  
    10.00 Pupillen 1  HB - Pupillen 2 HB  
    12.30 Herons 2 - Junioren SB  
    11.00 Cromtigers - Aspiranten SB  
    14.30 Pupillen 1 SB - DSS  
             
    Zaterdag 23 maart 2019      
    10.00 Heren 1 - Onze Gezellen Wim Oosterhof Toernooi
    13.00 Onze Gezellen - DSS Wim Oosterhof Toernooi
    16.00 DSS - Heren 1 Wim Oosterhof Toernooi
    12.00 Pupillen 1 HB - Quick Amsterdam  
    10.30 Thamen - Beeball Majors 1  
    10.00 Beeball Majors 2 - Olympia  
             
             
    Zondag 24 maart 2019      
    11.00 DSS - Heren 1 Wim Oosterhof Toernooi
    14.00 Onze Gezellen - DSS Wim Oosterhof Toernooi
    14.30 Herons - Heren 2  
    11.00 Herons - Junioren 2 HB  
    10.00 Aspiranten 1 HB - Onze Gezellen  
    12.30 Aspiranten 2 HB - Badhoevedorp  
    15.00 Pupillen 2 HB - Cromtigers  
    10.30 Onze Gezellen - Aspiranten SB  
             
    Vrijdag 29 maart 2019      
    20.00 Dames 1 - RCH/Pinguins  
             
    Zaterdag 30 maart 2019      
    10.30 Sparks - Heren 1 Toernooi OG
    13.00 Heren 1 - RCH Toernooi OG
    14.00 Junioren 2 HB - Onze Gezellen  
    10.00 Toernooi Rooswijk - Pupillen 2 HB  
    10.00 Toernooi Thamen - Aspiranten SB  
    10.00 Pupillen 1 SB - Herons  
    15.00 Beeball Majors 1 - Beeball Majors 2  
             
    Zondag 31 maart 2019      
    14.30 Onze Gezellen - Heren 1 Toernooi OG
    10.00 Heren 3 - Heren 2  
    14.00 Junioren 1 HB - Onze Gezellen  
    10.00 Aspiranten 1 HB - DSS  
    12.00 Junioren SB - DSS  
    14.30 Pupillen 2 SB - Olympia