• Honkbal Pupillen 2

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Opmerkingen
    Woensdag 14:45-16:15 Softbalveld
    Dinsdag 18:00-18:45 Pitcher-Catcher training
  • Competitie programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Kinheim PH2 (HPWC1 Honkbal Pupillen)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1H.S.V. The Flags PH155005210
    2RCH-Pinguins PH14400328
    3Kinheim PH25401188
    4Hoofddorp Pioniers PH57403168
    5Olympia Haarlem PH24202-34
    6Amsterdam North Stars PH25104-72
    7DSS PH35104-492
    8Badhoevedorp PH27007-590

    Poulestanden Kinheim PH2 (HPWC2 Honkbal Pupillen)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Rooswijk PH1740378
    2Badhoevedorp PH2740358
    3Onze Gezellen PH25311147
    4Amsterdam Pirates PH56303-46
    5Kinheim PH26213-95
    6BSC Almere PH37205-134
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamFoto
    Kaasenbrood, Tim
    Lub, Mannes
    Schaap, Ilia
    Schaap, Noah
    Smorenburg, Casper

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamFoto
    Lub, Michel
    Tonnon, Thijs