• Honkbal Pupillen 2

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Opmerkingen
    Woensdag 14:45-16:15 Softbalveld
    Dinsdag 18:00-18:45 Pitcher-Catcher training
  • Competitie programma

    WedstrijddatumWedstrijdDetails
    18 sep.Onze Gezellen PH2 - Kinheim PH2
    26 sep.Rooswijk PH1 - Kinheim PH2
    3 okt.Kinheim PH2 - Amsterdam Pirates PH5
    9 okt.BSC Almere PH3 - Kinheim PH2
    9 okt.Kinheim PH2 - BSC Almere PH3
  • Poulestanden Kinheim PH2 (HPWC1 Honkbal Pupillen)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1H.S.V. The Flags PH155005210
    2RCH-Pinguins PH14400328
    3Kinheim PH25401188
    4Hoofddorp Pioniers PH57403168
    5Olympia Haarlem PH24202-34
    6Amsterdam North Stars PH25104-72
    7DSS PH35104-492
    8Badhoevedorp PH27007-590

    Poulestanden Kinheim PH2 (HPWC2 Honkbal Pupillen)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Onze Gezellen PH22200134
    2BSC Almere PH3110042
    3Kinheim PH2210112
    4Amsterdam Pirates PH53102-62
    5Rooswijk PH13102-92
    6Badhoevedorp PH23102-32
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    12-09-2021Kinheim PH2 - Badhoevedorp PH29 - 12
  • Team indeling

    NaamFoto
    Kaasenbrood, Tim
    Lub, Mannes
    Schaap, Ilia
    Schaap, Noah
    Smorenburg, Casper
    Tonnon, Siebe

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamFoto
    Lub, Michel
    Tonnon, Thijs