• Honkbal Pupillen 2

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Opmerkingen
    Dinsdag 16:30-18:00 Softbalveld samen met Pup. 2
    Woensdag 14:45-16:15 Softbalveld
    Woensdag 16:30-17:15 Pitcher-Catcher training
  • Staf

    NaamRolFoto
    Leeuwen, Miguel vanTechnische staf
    Morales Gomez, AlTechnische staf
    Scholtes-Koot, PetraTechnische staf
  • Team indeling

    NaamFoto
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Broek, Mats v.d.
    Essen, Joep van
    Hanemaaijer, Tim
    Leeuwen, Miguel van
    Morales, Rafael
    Pelayo Herrera, Christian
    Schaap, Noah
    Sodeike, Boaz
  • Competitie programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Kinheim PH2 (HPWC1 Honkbal Pupillen)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Thamen PH212110113222
    2DVH PH11211015022
    3Hoofddorp Pioniers PH4128223518
    4Kinheim PH2128132817
    5Amsterdam Pirates PH6127141915
    6Olympia Haarlem PH112507-210
    7RCH-Pinguins PH112408-158
    8Vennep Flyers PH2122010-774
    9Amsterdam Pirates PH5122010-614
    10Ban Topa Future Stars PH1120012-1090

    Poulestanden Kinheim PH2 (HPWC2 Honkbal Pupillen 2e deel)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1BSM PH1000000
    2DVH PH1000000
    3Hoofddorp Pioniers PH5000000
    4Hoofddorp Pioniers PH4000000
    5Kinheim PH2000000
    6Rooswijk PH1000000
    7Thamen PH3000000
  • Uitslagen

    Geen informatie