• DSS/Kinheim Softbal Pupillen Rood (Kinheim PS1)

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Opmerkingen
    Woensdag 16:30-18:30 Softbalveld
  • Technische staf

    NaamRolFunctie
    Cremer, RenéTechnische stafCoach
  • Competitie programma

    Geen informatie

  • Poulestanden DSS/Kinheim Rood (SPWC1 Fastpitch Softbal Pupillen)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Hoofddorp Pioniers PS155004010
    2Amsterdam Pirates PS15311237
    3Vennep Flyers PS1531177
    4DSS/Kinheim Rood5302146
    5The Herons PS1520314
    6Alcmaria Victrix PS15104-362
    7DSS/kinheim Groen6006-490

    Poulestanden DSS/Kinheim Rood (SPWC2 Fastpitch Softbal Pupillen)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Hoofddorp Pioniers PS15401348
    2DSS/Kinheim Rood6402178
    3Birds PS1530296
    4Amsterdam Pirates PS16204-224
    5Vennep Flyers PS16105-382
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamFoto
    Cremer, Maddy
    Dorlandt, Lisa
    Groot, Floortje
    Presburg, Amber

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.