• DSS/Kinheim Softbal Pupillen Rood (Kinheim PS1)

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Opmerkingen
    Woensdag 16:30-18:30 Softbalveld
  • Technische staf

    NaamRolFunctie
    Cremer, RenéTechnische stafCoach
    Scholtes-Koot, PetraTechnische stafTeammanager
  • Competitie programma

    Geen informatie

  • Poulestanden DSS/Kinheim Rood (SPWC1 Fastpitch Softbal Pupillen)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Amsterdam Pirates PS111100110320
    2Hoofddorp Pioniers PS165014010
    3Onze Gezellen PS16402178
    4DSS/Kinheim Rood8305-176
    5DSS/kinheim Groen6105-322
    6The Herons PS19009-1110
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamFoto
    Cremer, Maddy

    Er zijn 10 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.